توزیع ۱۶۸۴۰ حلقه لاستیک در استان زنجان
توزیع ۱۶۸۴۰ حلقه لاستیک در استان زنجان

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از ابتدای طرح توزیع لاستیک تاکنون ۱۶۸۴۰ حلقه لاستیک در استان توزیع شده است. این در حالی است که نیاز سالانه استان ۶۰ هزار حلقه است. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل […]

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از ابتدای طرح توزیع لاستیک تاکنون ۱۶۸۴۰ حلقه لاستیک در استان توزیع شده است. این در حالی است که نیاز سالانه استان ۶۰ هزار حلقه است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان, علی مدقالچی اظهار داشت: این تعداد لاستیک در قالب ۸۴۲۰ فقره حواله بین رانندگان ناوگان حمل‌ونقل سنگین باری و مسافری برون‌شهری استان توزیع شده است.

وی افزود: با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت میزان لاستیک ورودی به استان از طریق نمایندگی‌های لاستیک صورت می‌گیرد و این اداره کل بر اساس پیمایش و ظرفیت (تن/مسافر) ناوگان درخواست لاستیک را موردبررسی قرار داده و در اختیار رانندگانی که کارت هوشمند آن‌ها فعال است قرار می‌دهد.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان بیان داشت: لاستیک‌های توزیع‌شده دولتی در استان در سایزهای مختلف ۱۲-۲۴، ۳۸۵ و ۳۱۵ خودروهای سنگین و نیمه سنگین است که بر اساس ضوابط قانونی مصوب در کارگروه تنظیم بازار کشور و استان توزیع شده است.