پیام تبریک رئیس سازمان هواپیمایی کشور
پیام تبریک رئیس سازمان هواپیمایی کشور

صنعت حمل و نقل آنلاین: کاپیتان تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشور در پیامی میلاد پیامبر اکرم، حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ماه فرو ماند از جمال محمد سرو نباشد به اعتدال محمد در آستانه ۱۷ ربیع الاول، جهان […]

صنعت حمل و نقل آنلاین: کاپیتان تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشور در پیامی میلاد پیامبر اکرم، حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه فرو ماند از جمال محمد

سرو نباشد به اعتدال محمد

در آستانه ۱۷ ربیع الاول، جهان اسلام، غرق شادی از میلاد اسوه انسان دوستی، رسول مهربانی و زیباترین گوهر هستی است. حضرت محمد مصطفی (ص) با آمدنش، جهان را از عطر حضور پر برکتش بهره مند ساخت و در عصر تاریکی و جهالت، با آوردن متعالی ترین دستورات الهی، بشریت را به سمت سرچشمه نور راهنمایی نموده و صلح و عدالت را برای جهانیان به ارمغان آورد.

در جهان آشفته امروز نیز وحدت و همدلی، یکی از منسجم ترین الگوهای به یادگار مانده از پیامبر اسلام است که با پیروی و نصب العین قراردادن آن، می توان به جهانی عاری از ظلم و ستم و نابرابری دست یافت. لذا برماست که با بکارگیری و پیروی از فرامین آن حضرت (ص)، به قلل رفیع افتخار و عزت نائل آئیم و امید است در سایه برکات این ایام خجسته در امر خطیر خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان، پیوند قلبی خود را مستحکم تر و در شکوفایی و پویایی صنعت حمل و نقل هوایی و دستیابی به آینده‌ای بهتر و درخشان‌تر از امروز، بیش از پیش موفق و سربلند باشیم.

اینجانب فرا رسیدن میلاد فرخنده رسول محبت و رحمت، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، حضرت ختمی مرتبت، رسول اکرم، حضرت محمد مصطفی (ص) و فرزند صالحش، امام صادق (ع) را به محضر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت های مسلمان جهان اعم از شیعه و سنی و تمامی همکارانم در صنعت هوانوردی کشور شادباش عرض نموده از خداوند متعال، سربلندی و پیروزی برای تمامی مسلمین جهان مسالت می نمایم .