فعالیت اکیپ های راهداری به صورت شبانه روزی در سطح جاده های هرمزگان
فعالیت اکیپ های راهداری به صورت شبانه روزی در سطح جاده های هرمزگان

مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان گفت : گشت های راهداری این اداره کل در طول راه‌های مواصلاتی حوزه استحفاظی نسبت به تردد ایمن در جاده ها و همکاری با کاربران جاده ای تلاش بی وقفه و شبانه روزی دارند.

مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان گفت : گشت های راهداری این اداره کل در طول راههای مواصلاتی حوزه استحفاظی نسبت به تردد ایمن در جاده ها و همکاری با کاربران جاده ای تلاش بی وقفه و شبانه روزی دارند.

به گزارش سایت ماهنامه صنعت حمل و نقل به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، یوسف عابدینی گفت: در پی صدور اطلاعیه ورود سامانه بارشی به استان و اهمیت موضوع، هماهنگی و آماده باش کلیه پرسنل راهداری این اداره کل در سطح استان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث و حفظ شرایط تردد ایمن در سطح جاده ها و استقرار در محل‌های آسیب‌پذیر استان صورت پذیرفت.

عابدینی افزود: با توجه به بارندگی‌های شدید در منطقه و طغیان رودخانه های فصلی و بالا آمدن سطح آب بر روی جاده در کیلومتر۶۰ محور بندرلنگه پارسیان محدوده روستای حسینه تا نخل یوسف جهت جلوگیری احتمالی از هرگونه خسارت جانی ، اقدام به انسداد مسیر گردید که در تاریخ ۲۱/۱۰/۹۸ با تلاش شبانه روزی راهداران و با هماهنگی پلیس راه منطقه و سایر عوامل و فروکش کردن آب؛ مسیر مذکور بازگشایی و نسبت به رفع آب بردگیهای مسیر اقدام گردید و ترافیک در آن محور در جریان است.قابل به ذکر است در مقطع یاد شده در محور مذکور هیچگونه پلی تخریب نشده است.

مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان اضافه نمود: هموطنان عزیز قبل ازآغاز سفرآخرین وضعیت راه‌ها را از طریق رسانه های رسمی و سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان پیگیری کنند.