بهره برداری از ۳ ایستگاه خط شش متروی تهران
بهره برداری از ۳ ایستگاه خط شش متروی تهران

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، از آغاز پذیرش مسافر در خط شش متروی تهران پس از افتتاح آن خبر داد. به‌گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه، فاز اول خط شش متروی تهران به طول ۹ کیلومتر و با ۳ ایستگاه دولت آباد، […]

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، از آغاز پذیرش مسافر در خط شش متروی تهران پس از افتتاح آن خبر داد.

به‌گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه، فاز اول خط شش متروی تهران به طول ۹ کیلومتر و با ۳ ایستگاه دولت آباد، بعثت و میدان شهدا در بخش جنوبی این خط از ظهر روز‌۱۸‌فروردین‌ماه ‌۹۸‌‌ پذیرای ‌شهروندان‌ و ‌مسافران ‌محترم ‌است.

فعالیت خط شش از ساعت ۱۲:۳۰ روز ۱۸ فروردین ماه ۹۸  به صورت آزمایشی آغاز شد و پس از تثبیت معیارهای بهره‌برداری فاصله حرکت قطارها متعاقبا اعلام‌ خواهد‌ شد.خط شش با ۳۲ کیلومتر طول و ۲۷ ایستگاه طراحی شده است که از دولت آباد شروع و تا سولقان ادامه می‌یابد و ایستگاه میدان شهدا در خط شش با خط ۴ تقاطعی بوده و مسافران می‌توانند بین خط شش و ۴ تبادل ‌‌سفر داشته باشند.

گفتنی است مراسم بهره‌برداری از سه ایستگاه دولت‌آباد، بعثت و میدان شهدا درخط شش متروی تهران با حضور روحانی، رییس جمهور محترم، حناچی، شهردار تهران، هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، دکتر پورسیدآقایی معاون شهردار و رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و جمعی از مدیران و مسئولان شهری انجام شد.